Czym kierować się podczas zakupu kostki Rubika?

Czym kierować się podczas zakupu kostki Rubika?
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Układanie kostki Rubika to idealna forma rozrywki dla dużych wielbicieli gier logicznych i zręcznościowych. Nic w tym dziwnego, że na całym świecie jest wielu pasjonatów speedcubingu, który polega na tym, żeby w jak najkrótszym czasie za pomocą różnorodnych technik ułożyć jednokolorowe ściany składające się z kilkudziesięciu elementów. Gra tego rodzaju doskonale rozwija zdolności manualne, uczy logicznego myślenia i kreatywności, a także korzystnie oddziałuje na mózg – jak zresztą wszystkie inne podobne zabawy.

Kostki Rubika – do wyboru, do koloru

Na rynku istnieje bardzo szeroki wybór różnorodnych kostek Rubika. Oczywistym jest, że najbardziej popularne są te klasyczne o wymiarach 3x3x3. To właśnie od takich modeli warto jest zacząć swoją przygodę z układaniem. Choć kostkę Rubika można już kupić nawet za kilkanaście złotych w marketach, to jednak na rynku dostępne są również znacznie droższe kostki, które charakteryzują się znacznie wyższą jakością wykonania oraz innymi parametrami. Wśród polecanych kostek z wyższej półki, ale wciąż dostępnych w korzystnej cenie jest między innymi magnetyczna kostka Xiaomi – jak na przykład ta ze strony https://speedcube.pl/inni/2075-kostka-xiaomi-giiker-m3-3x3x3-magnetyczna-czarna.html. Na uwagę zasługuje przede wszystkim łatwość układania i przesuwania pól magnetycznych – na próżno szukać takiego wysokiego komfortu w tanich odpowiednikach kostki. Tego rodzaju produkt doskonale sprawdzi się dla graczy mniej lub bardziej zaawansowanych i może również stanowić świetny pomysł na prezent.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Opony do motocyklu? Najlepsze do jazdy w mieście?
Opony do motocyklu? Najlepsze do jazdy w mieście?
Najlepsze oczywiście klasyczne opony uliczne, ale zanim przejdziemy dalej, porozmawiajmy o tym, jaki typ motocykla masz i jaki jest twój […]
Ostatnie wpisy