Gdzie wypocząć z dzieckiem zimą?

Gdzie wypocząć z dzieckiem zimą?
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimowe wyjazdy na narty w Alpy to znakomity pomysł na odpoczynek dla całych rodzin. Kraj pizzy oferuje najlepsze stoki zarówno dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Jeśli dziecko nie potrafi jeździć – nie ma co się martwić. Długie i niezbyt strome trasy to najlepsze miejsce do nauki.
Ferie we włoskich Alpach – pomysł na urlop dla całej rodziny

Sporty zimowe stają się coraz bardziej popularne. Wielu Polaków rusza na urlop we włoskie Alpy po to, by wypocząć i dobrze bawić się na stoku. Włoskie kurorty to także cel wyjazdów dla wielu rodzin z małymi dziećmi. Gdzie najlepiej wybrać się na narty z dzieckiem?

Val Gardena

Szukając informacji odnośnie do tego, gdzie pojechać na narty Włochy na pewno będą często polecane. Każdy trafi na ośrodek zwany Val Gardena. Jest to piękne miejsce, oferujące szerokie i łagodne trasy dla dzieci, a także trudne i strome zjazdy dla dorosłych. Długość wszystkich nartostrad to 175 kilometrów.

Livigno

To jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków narciarskich we Włoszech. Na narciarzy czeka tu aż 115 kilometrów znakomicie przygotowanych tras, a śnieg utrzymuje się nawet do połowy maja. Co najciekawsze, na terenie miasteczka obowiązuje strefa wolnocłowa, co oznacza, że wszystkie towary i usługi można dostać w naprawdę przystępnych cenach. Wyjazdy w to miejsce organizuje np. WinterEvent.

Breuil – Cervinia

Wyciąg narciarski Breuil-Cervinia to jeden z najwyżej położonych tego typu obiektów we Włoszech. Narciarze mogą korzystać z blisko 350 kilometrów tras po włoskiej i szwajcarskiej stronie podziwiając jednocześnie majestat jednej z najpiękniejszych alpejskich gór – Matterhornu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie rośnie bawełna i jak powstaje?
Gdzie rośnie bawełna i jak powstaje?
Bawełna obejmuje, jeżeli weźmie się pod uwagę taksonomię (czyli naukę o metodach i zasadach klasyfikowania) od 4 do 70 rodzajów […]
Ostatnie wpisy