Idealne prezenty na urodziny lub pierwszą komunię naszego dziecka

Idealne prezenty na urodziny lub pierwszą komunię naszego dziecka
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór prezentu dla naszego dziecka bywa trudny, nawet wtedy, gdy dobrze znamy jego zainteresowania i wiemy, co sprawiło by mu największą przyjemność. Rodzice balansują między tym, co przyniesie radość, a tym, co się przyda i będzie praktyczne. Na takie okazje jak urodziny czy pierwsza komunia warto poszukać czegoś, co zaskoczy malucha. Proste zabawki albo ubrania są przewidywalne i dzieci dostają je bez przerwy. Oto dwa pomysły na nietuzinkowy prezent od rodziców.

Dwa lub cztery kółka

Ten prezent gwarantuje wybuch radości i ogromne zaskoczenie. Własny pojazd w wieku kilku lat? Dzieciaki wariują na ich punkcie! Mowa oczywiście o pojazdach na akumulator. Taki gadżet zapewnia długie godziny zabawy. W dodatku nie jest to zwykła dziecięca zabawka. Pojazdy naprawdę służą do jeżdżenia i robią furorę jako prezenty komunijne i urodzinowe. Ciekawe modele można znaleźć tutaj: https://niecodziennegadzety.pl/Pojazdy-na-akumulator-c3488/pa/2/ . Ich ceny nie odbiegają od sum wydawanych zazwyczaj przez rodziców na tradycyjne podarunki.

Praktycznie lecz z pomysłem

Rodzice, którzy oprócz dobrej zabawy, chcą podarować swojemu dziecku coś praktycznego, powinny zrezygnować z kupowania ubrań. Dla malucha to nie jest duża przyjemność. Wyjątkiem są oczywiście małe strojnisie. Świetnym pomysłem są natomiast artykuły szkolne. Kredki, farby, nowy piórnik, notatnik, segregator i inne tego typu przedmioty mogą być przydatne w szkole, ale także przynieść sporo radości. Zwłaszcza jeśli uda się znaleźć produkty na licencji ukochanej bajki czy serialu Disneya. Artykuły szkolne mogą stanowić także praktyczny dodatek do innego prezentu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak się odpowiednio przygotować na wyprawę w wysokie góry?
Jak się odpowiednio przygotować na wyprawę w wysokie góry?
Wędrówki po górach nie są dla każdego i dobrze zdać sobie z tego sprawę, zanim w klapach wyruszymy na podbój […]
Ostatnie wpisy