Jak często warto podcinać włosy?

Jak często warto podcinać włosy?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne i zdrowe włosy to cały szereg zabiegów, o których musimy pamiętać. Na co dzień bardzo ważne jest dokładne wyczesywanie naszej czupryny oraz wspomaganie jej odpowiedniej klasy preparatami. Kosmetyki nawilżające, ograniczające przetłuszczanie lub odżywcze maski powinny być używane regularnie, bo tylko wtedy dają one odpowiednie efekty. Równie ważne, jak pielęgnacja domowa, są wizyty w salonie fryzjerskim, gdzie nasze kosmyki zostaną poddane profesjonalnym procesom odbudowy i modelowania, jednak podcinanie końcówek odgrywa największą rolę w nienagannym wyglądzie włosów.

Regularne podcinanie jako klucz do idealnych włosów

Teoria mówi, że końcówki włosów powinno podcinać się przynajmniej co dwa miesiące, jeśli planujemy utrzymać daną długość, lub co trzy miesiące, gdy chcemy zapuszczać fryzurę. W rzeczywistości jednak sprawa wygląda nieco inaczej. Wiele zależy od codziennych zabiegów stylizacyjnych, które bardzo niszczą łuskę. Sama struktura włosa, jak i warunki atmosferyczne także mają duży wpływ na wygląd końcówek. Aby dostosować częstotliwość strzyżenia, najlepiej skonsultować temat ze specjalistą wysokiej klasy, ponieważ tylko renomowany stylista fryzur dobrze zna się na tym, co robi. Z tego właśnie względu w centrum naszego zainteresowania powinien być jedynie najlepszy fryzjer Poznań, czy też jakiekolwiek inne duże miasto może poszczycić się wieloma salonami na wysokim poziomie, dzięki czemu bez problemu znajdziemy profesjonalistę umiejącego zadbać o zdrowie i wspaniały wygląd naszych włosów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Namioty weselne – czy są bezpieczne?
Namioty weselne – czy są bezpieczne?
Namioty ślubne to świetny sposób na stworzenie wyjątkowej i pięknej oprawy dla Twojego ślubu. Namioty używane na wesela i inne […]
Ostatnie wpisy