Jak ozdobić stół na weselu?

Jak ozdobić stół na weselu?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wygląd stołów jest niezwykle ważnym elementem wystroju sali, ponieważ zazwyczaj to przy stole goście weselni spędzają najwięcej czasu. Warto zadbać o to by ozdobienie stołów zaskoczyło każdego gościa na tyle by z przyjemnością celebrował Twój wielki dzień, ucztując i wznosząc toasty. Dbałość o detale, odpowiednie dobranie dekoracji, dopasowanie wyglądu stołów do całej sali weselnej to klucz do sukcesu Twojego przyjęcia.

Aranżacja dodająca przyjęciu elegancji oraz romantycznego klimatu

Ślub to niezwykle romantyczne wydarzenie, dlatego warto przemycić nutę tego romantyzmu do wystroju sali, a szczególnie stołów. Ciekawym elementem dekoracji są pływające świeczki. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznych świeczek, które są doskonale znane na przyjęciach tego typu. Pływające świeczki to element dekoracji, który w fantastyczny sposób można wkomponować w duże słoje, kielichy, wazony czy świeczniki. Ich zaletą jest to, że dzięki zanurzeniu w wodzie ich płomień pozostawia refleksy na stole, dzięki czemu nadają pomieszczeniu romantycznego, ale i relaksującego klimatu.

Umieszczając takie świeczki w szkle warto uzupełnić je o dodatkowe detale. Doskonale sprawdzą się do tego typu dekoracji kolorowe kamienie, sztuczne lub prawdziwe kwiaty, płatki róż, a także kolorowy piasek. Jest to szybki oraz łatwy sposób na stworzenie unikalnej ozdoby, która doda przyjęciu klimatu oraz zaciekawi gości. Taką zjawiskową dekorację bardzo łatwo jest wkomponować w wygląd całej sali, a także zastawy stołu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto zainwestować w przydomową drogę z kostki brukowej?
Czy warto zainwestować w przydomową drogę z kostki brukowej?
Solidna, trwała i ładna droga przed domem to zazwyczaj ostatni element składający się na inwestycję, jaką jest budowa domu. Często […]
Ostatnie wpisy