Jak skomplementować strój na ślub?

Lato to nie tylko sezon urlopowy. To również najchętniej wybierany okres na organizację wesela. Jeśli więc planujecie ślub, będziecie potrzebować eleganckiego stroju. Jakie są aktualne trendy, jeśli chodzi o modę weselną?

Dla panów

Skompletowanie stroju dla pana młodego to nie lada wyzwanie. Dobrze jeśli stroje państwa młodych są do siebie dopasowane w detalach. Jeśli więc panna młoda wybrała suknię z akcentem w kolorze błękitnym, pan młody powinien zdecydować się na krawat lub muchę w tym samym odcieniu. Koszule ślubne zazwyczaj są białe, ponieważ ten kolor jest najbardziej uniwersalny i pasuje do każdego garnituru. Jeśli zależy wam na szyku i elegancji, możecie wybrać frak lub smoking z ciekawego materiału. Buty również powinny być dopasowane do reszty. Czarne lakierki są najbardziej uniwersalne, jednak do chabrowego garnituru dobrze wyglądają buty w kolorze brązowym.

Dla pań

Zapomnijcie o kultowych „bezach” ze zdobionymi gorsetami. W modzie ślubnej dla pań obecnie króluje szykowna prostota. Co to oznacza? Otóż modna suknia powinna mieć prosty fason, ale być wykonana ze szlachetnego materiału. W tym wypadku doskonale sprawdzają się koronki i hafty. Dużą popularnością cieszą się również suknie z trenem. Welon powinien być jak najbardziej dyskretny, wręcz symboliczny. Ważne są również wygodne buty, w których będzie można przetańczyć całą noc. O ile dla panów zawsze się sprawdzają Oxfordy męskie, o tyle dla pań trudno o wygodne szpilki. Dlatego warto mieć przygotowaną drugą parę na niższym obcasie.

2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście − dwanaście =