Jak zwiększyć widoczność firmy?

Konkurencja w różnych branżach jest coraz większa. Nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania i technologie – klienci mogą wybierać spośród rozmaitych produktów oraz usług. Doskonale rozwinięty rynek od firm wymaga także większej aktywności w obszarze marketingu. Towary i usługi trzeba wyeksponować w taki sposób, aby wyróżniały się na tle innych ofert.

Designerskie i funkcjonalne nośniki reklamowe

Duże znaczenie w kampaniach reklamowych mogą mieć reklamy typu outdoor. Takie projekty marketingowe są doskonale widoczne z dużej odległości, co zdecydowanie zwiększa szanse pozyskania nowych grup klientów. Co więcej, zewnętrzne nośniki reklamowe wyróżniają się zazwyczaj designerskim wyglądem, co również przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców. Oryginalnie wykonane szyldy czy kasetony świetlne wpływają na widoczność i kształtują wizerunek marki.

W realizowanych projektach outdoorowych ważne miejsce zajmują napisy przestrzenne. Nowoczesne litery 3D Poznań Kamiko wykonuje w różnych wielkościach i szerokiej gamie kolorystycznej. Duży potencjał mają napisy podświetlane – moduły LED mogą być wykorzystane w różnych konfiguracjach (np. podświetlenie frontu). Co ważne, konstrukcja przystosowana jest do zmiennych warunków atmosferycznych – do realizacji wykorzystywane są elementy aluminium, dibond oraz materiał PCV. Atrakcyjne projekty marketingowe 3D stosowane są przez różne branże. Taki rodzaj reklamy zewnętrznej doskonale sprawdza się w turystyce i gastronomii, branży odzieżowej i drogeryjnej.

2 miesiące temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 19 =