Jakie działania oferują usługi zajmujące się drukiem cyfrowym?

Nowoczesne drukarnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Każdego dnia w firmach poligraficznych powstają książki, czasopisma oraz materiały reklamowe. Usługi oferowane są zarówno dla klientów indywidualnych, jak też biznesowych. Technologie w tej dziedzinie są cały czas udoskonalane, czego najlepszym przykładem jest druk cyfrowy. 

Druk cyfrowy w praktyce – zalety

Doświadczone firmy poligraficzne traktują każde zlecenie z ogromną skrupulatnością. Na pierwszym miejscu stawiane są najlepsze standardy jakości, i co za tym idzie – zadowolenie klienta. W ten sposób realizowane są kreatywne projekty, które skierowane są do konkretnej grupy odbiorców. Wydruk książki w technologii cyfrowej, dostępny za pośrednictwem witryny https://www.totem.com.pl/ to możliwość szczegółowej personalizacji całego projektu. Klienci mają możliwość zlecenia jednostkowego egzemplarza próbnego oraz nakładu próbnego – w ten sposób można ocenić zainteresowanie na rynku księgarskim.

Ważnym zagadnieniem w technologii druku cyfrowego jest personalizacja. Efekt finalny wydruku w dużej mierze zależy od oczekiwań klienta, mowa tutaj nie tylko o wielkości nakładu. Drukarnie proponują różne uszlachetnienia wydruku, w tym lakierowanie UV w formie płaskiej oraz wypukłej. Dużą popularnością cieszy się również foliowanie, w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki takim technikom realizowane projekty zyskują na atrakcyjności, a nawet na ekskluzywnym charakterze. Co więcej, oferowane są też różne warianty okładek – twarda, miękka, klejona oraz oprawa spiralowa.

2 miesiące temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − jeden =