Kinkiety czy lampy stojące?

Urządzając swoje mieszkanie, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważną rolę odgrywa w nim oświetlenie. Przychodzi jednak w końcu taka pora, że musimy się zdecydować, jaki rodzaj lamp będzie najlepiej pasował do naszego mieszkania.

Lampy led w nowoczesnym mieszkaniu

Urządzając się w stylu nowoczesnym, najczęściej trafiamy w sklepie na dział z oświetleniem oferujący lampy led. Do wyboru mamy ciekawe lampy wiszące, stojące i biurkowe, które same w sobie są doskonałą designerską dekoracją. Lampą stojącą led można wypełnić każdy pusty kąt w pomieszczeniu, dając tym samym dodatkowe źródło światła i piękną ozdobę. Jeżeli nie mamy za dużo miejsca, najlepiej wybrać lampy smukłe, w postaci zgrabnych świecących punktów. Światło z lampy ledowej jest zawsze bardzo korzystne i odpowiednie, szczególnie do czytania, pracy lub odrabiania zadań domowych.

Kinkiety w mieszkaniu retro

Mieszkanie z klimatem tradycyjnym potrzebuje czegoś więcej niż zwyczajne, funkcjonalne oświetlenie. Doskonałą opcją są kinkiety w stylu retro, które doskonale oddają charakter i ducha zeszłej epoki. Do wyboru są różne modele, z różnym natężeniem światła, dlatego z pewnością uda się je dopasować do każdego pomieszczenia. Kinkiety są cały czas w modzie i pozostają doskonałą alternatywą dla współczesnych rozwiązań.Każdy ma swój styl, który ujawnia się podczas urządzania własnego mieszkania. Wybór oświetlenia do mieszkania jest więc sprawą indywidualną, od której zależy czy na ścianach zawisną kinkiety lub, czy w kątach pojawią się ledy. Jeżeli jednak ciężko zdecydować się na jeden styl, można spróbować pobawić się w architekta wnętrz i przekonać się, że urządzanie mieszkania może być naprawdę przyjemne.

2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − trzy =