Naprasowanki – w jaki sposób należy je aplikować?

Naprasowanki – w jaki sposób należy je aplikować?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prasowanki na ubrania to sposób na szybkie i proste spersonalizowane ubrań. Sprawdzają się na różnych typach odzieży, a do wyboru jest wiele ciekawych wzorów. Jak je prawidłowo naklejać bez ryzyka zniszczenia koszulek? Poniższa instrukcja przedstawia krok po kroku aplikację prasowanki na ubraniu.

Aplikacja prasowanki – od czego zacząć?

Aplikacja prasowanki na ubraniu jest prosta i zajmuje zaledwie kilka minut. Należy ją zacząć od wyboru miejsca. W przypadku pierwszej próby najlepiej umieścić wybrany element na większej powierzchni, np. z przodu lub z tyłu bluzki. Innym dobrym miejscem są rękawy. Przed aplikacją warto sprawdzić różne warianty ułożenia prasowanki, aby wybrać najbardziej odpowiadające miejsce. Jest to o tyle ważne, że raz naklejona prasowanka zostaje na ubraniu na stałe. Jeśli na koszulce są już inne elementy dekoracyjne, należy tak je wkomponować, aby całość była spójna i dobrze widoczna.

Aplikacja prasowanki krok po kroku

Aby wykonać aplikację, trzeba oderwać prasowankę z podkładu i ułożyć w wybranym miejscu. Ważne, aby zrobić to w miarę delikatnie. W kolejnym etapie należy rozgrzać żelazko do 160 stopni i mocno je przyłożyć na wybrany element. Jeśli na ubraniu są inne prasowanki, to trzeba uważać, aby nie najechać na nie żelazkiem. Po upływie 10 sekund należy odkleić podkład z koszulki, a następnie jeszcze raz mocno przyłożyć żelazko na prasowankę. Tym razem jednak tylko na 1 sekundę. To utrwali aplikację, dzięki czemu zachowa ona trwałość nawet po wielokrotnym praniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpowiednio dobrać długość deski snowboardowej?
Aktywność fizyczna ma swoje różne oblicza, a do uprawiania sportu nie potrafi zniechęcić nawet zima. Istnieje wiele dyscyplin, które z […]
Ostatnie wpisy