Obrazy, plakaty – co warto powiesić w salonie

Obrazy, plakaty – co warto powiesić w salonie
zrozumiec-sens
Ogrodnictwo i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon jest bardzo ważną częścią naszego domu. W nim spędzamy najwięcej czasu. Zazwyczaj w tym pokoju nasze dzieci bawią się najczęściej. W salonie przyjmujemy gości i oglądamy nasze ulubione filmy i seriale. Nic więc dziwnego w tym, że chcemy, by był on zadbany i ładny.

Co powiesić w salonie?

W salonie zazwyczaj znajduje się wygodna kanapa oraz stolik, na którym można postawić kawę, herbatę lub przekąski. Urządzając salon, umieszczamy w nim jakąś komodę, w której będziemy trzymać wszystkie potrzebne rzeczy. Czasami gdzieś w kącie stoi regał z książkami, które już przeczytaliśmy lub które dopiero zamierzamy przeczytać. Jeżeli salon mamy połączony z jadalnią,to jest również w nim stół z krzesłami.

Czasami zapominamy, że w salon to nie tylko meble ale również ściany. Oczywiście wieszamy czasami półkę ale poza tym pozostawiamy je puste, a to błąd. Na ścianie w salonie możemy przecież stworzyć mini galerię zdjęć rodzinnych. Możemy je ustawiać chronologicznie lub nie. Można zdjęcia umieszczać w pojedynczych ramkach lub w jednej zbiorowej.

Bardzo dobrym pomysłem jest powieszenie naszego ulubionego plakatu lub obrazu. Jeżeli takiego nie macie to nie jest problem bo na stronie internetowej https://scandiposter.pl/29-plakaty-mapami-miast-skandynawskie na pewno znajdziecie coś co będzie odpowiadało Waszemu gustowi.

Ciekawych obrazów i plakatów można również poszukać w sklepach wnętrzarskich. Tematyka takiego elementu dekoracji jest dowolna. Najważniejsze, aby Wam się podobało. Salon ubrany w ładne zdjęcia, obrazy czy plakaty jest przytulniejszy i chętniej się w nim zostaje na dłużej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wyjątkowy prezent dla fanów adrenaliny
Wyjątkowy prezent dla fanów adrenaliny
Kupowanie swoim bliskim prezentów nie zawsze jest łatwe. Każdy z nas bowiem chciałby sprawić obdarowanemu jak największą przyjemność. Dobrym pomysłem […]
Ostatnie wpisy