Sukienki, które ukryją szerokie biodra

Wiele pań rezygnuje z zakładania sukienek ze względu na szerokie biodra. Zupełnie niepotrzebnie. Odpowiednie dostosowanie kreacji do sylwetki pozwala ukryć niedoskonałości figury i uwydatnić jej atuty.

Sukienki w kształcie litery A

Panie, które pragną ukryć wydatną pupę, mogą zdecydować się na założenie sukienki w kształcie litery A. Rozszerzająca się ku dołowi kreacja pozwala zamaskować szerokie biodra i brzuszek. Dobrym rozwiązaniem jest również włożenie na siebie modelu odcinanego w pasie. W ten sposób można skutecznie podkreślić wąską talię. Materiały, z których uszyte zostały sukienki w kształcie litery A, powinny być lekkie i zwiewne. Odpowiednio dobrana kreacja pozwala wyeksponować atuty i odwrócić uwagę obserwatorów od niedoskonałości figury.

Długie, plisowane kreacje

Kobiety z szerokimi biodrami dobrze wyglądać będą również w długich, plisowanych sukniach, które w ostatnim czasie są bardzo modne. W sklepach z odzieżą damską bez trudu znaleźć można duże rozmiary modnych sukienek przeznaczone dla pań o bardziej zaokrąglonych kształtach. W celu ukrycia szerokich bioder można zdecydować się także na sukienki o luźnym kroju, które zapewniają swobodę i skutecznie maskują niedoskonałości figury. 

5 miesięcy temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + osiem =