Trening EMS – droga do zdrowia i idealnej sylwetki

Trening EMS – droga do zdrowia i idealnej sylwetki
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trening EMS to skuteczna metoda na podniesienie wydajności treningu, a tym samym osiągnięcie zamierzonych celów dotyczących wyglądu sylwetki czy stanu zdrowia. Na czym polega zatem jej efektywność? W porównaniu do tradycyjnych form aktywności fizycznej elektrostymulacja dociera głęboko do włókien mięśniowych, angażując je nawet w 90%. Dzięki temu urządzenie gwarantuje lepsze efekty, nawet przy wykonywaniu niewielkiej aktywności fizycznej w czasie podłączenia do elektrod. Jeśli chodzi o trening EMS Wrocław jest jednym z miast, gdzie można zapisać się na zajęcia i w nich uczestniczyć.

W drodze do wymarzonej kondycji

Trening EMS ma bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim poprawia ogólną sprawność i wydolność organizmu, wzmacniając włókna i budując masę mięśniową. Ponadto stymuluje prawidłowe krążenie krwi, co wpływa na lepsze odżywienie i dotlenienie komórek. Wzmacnia również mięśnie głębokie, co przyczynia się do poprawnej postawy ciała i ogólnie sprawniejszego funkcjonowania na co dzień. Chroni tym samym kręgosłup przed urazami, a stawy przed kontuzjami. Metoda ma również swój udział w poprawie wyglądu skóry, ponieważ zwiększa jej napięcie i poprawia elastyczność. Minimalizuje również obrzęki i opuchnięcia. Elektrostymulacja stosowana jest również jako zabieg masujący i zmniejszający bóle mięśniowe, co wpływa na poprawę kondycji psychicznej, łagodzenie stresów i napięcia. Impulsy o niskiej częstotliwości i intensywności mają działanie relaksujące i odprężają nasze mięśnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Schronisko – w jaki sposób można pomóc?
Schronisko – w jaki sposób można pomóc?
W schroniskach przebywa tysiące bezpańskich kotów i psów. Osoby, którym ich los nie jest obojętny, mogą im pomóc, nie tylko […]
Ostatnie wpisy