Co umieścić w pokoju?

Wraz z wiekiem, warto zmienić wystrój pokoju. Przy dokonywaniu zmian należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, dzięki czemu kolejny remont będzie mógł się odbyć dopiero za jakiś czas.

Co powinno w Twoim pokoju

Urządzanie wnętrza zacznij od malowania ścian. Wybierz delikatną barwę, która będzie pasowała do często zmienianych dodatków. Jeżeli chcesz mieć bardzo intensywne kolory ścian, lepiej wykorzystać je tylko na jednej z nich. Zbyt duża ilość mocnego koloru może przytłaczać. Pamiętaj, że jasne kolory sprawiają, że pokój jest jaśniejszy i wydaje się być czystszy. Na podłogę połóż panele lub dywan. Panele są prostsze w utrzymaniu czystości, ale dywan jest przyjemniejszy.

Gdy ściany będą już pomalowane, a na podłodze ułożona odpowiednia nawierzchnia, przyjdzie czas na meble pokojowe. Zastanów się, czego potrzebujesz. Nie zagracaj pokoju zbyt dużą ilością mebli. Wybierz dobre biurko, najlepiej takie z regulowanym blatem – będzie Ci się wygodniej przy nim pracowało. Dobre krzesło również się przyda.

Warto nabyć też komody do przechowywania ubrań oraz innych rzeczy. Musisz mieć miejsce do spania i do siedzenia, gdy przyjdą Twoje przyjaciółki oraz znajomi. Dobrym rozwiązaniem będzie więc nieduży narożnik. W dzień stanie się on miejscem do relaksu, a wieczorem wygodnie będzie na nim spać.

Dodatki nadają pomieszczeniu charakteru. Nie zapomnij więc o ramkach na zdjęcia, poduszkach, obrazach. Wszystko to sprawi, że zawsze będziesz chciała wracać do swojego pokoju.

2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + trzynaście =