Co kupić dziewczynie na Walentynki?

Co kupić dziewczynie na Walentynki?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy zbliża się data 14 lutego, czyli święta zakochanych, zastanawiamy się, czym obdarować ukochaną przez nas osobę. O ile kobiety zawsze mają głowę pełną pomysłów, o tyle mężczyźni głowią się nad tym co niemiara. Nie od dziś wiadomo, że nasz gust jest odmienny i to, co mężczyzna uzna, że dobry prezent, może okazać się kolejnym niewypałem. Bo czy akurat ten dzień jest dobry na podarowanie gadżetu do kuchni lub sprzątania? Co więc warto kupić na prezent dla dziewczyny?

Romantyczny podarunek

Kobiety uwielbiają romantyzm we wszelkiej postaci. Nie inaczej będzie w przypadku prezentów, tym bardziej z okazji Dnia Zakochanych! Warto pomyśleć o subtelnych ozdobach, z miłosnym akcentem, które będzie kobiecie przypomniało o mężczyźnie, od którego je dostała. Przykładem mogą być np. drewniane serca – https://mydecor.pl/pl/p/Serca-drewniane-ze-sklejki-3-cm-25-szt/23379. Dla kobiet bowiem liczy często się symbol i gest, a nie praktyczność prezentu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gadżety i upominki handmade, czyli wykonane samodzielnie. O ile sam mężczyzna nie czuje się na siłach w ich przygotowaniu, ma możliwość kupienia gotowych upominków ze sklepu, lub internetu. Najważniejsze także o czym nie warto zapomnieć to kwiaty. Choćby symboliczna róża musi pojawić się w rękach ukochanego dla swojej kobiety.

Zróbcie coś razem

Przede wszystkim dla kobiet będzie liczyło się jednak to, że jesteście w ten dzień wspólnie. Poza uroczym upominkiem warto pamiętać, by spędzić chociaż wieczór, lub część dnia we dwoje – może na romantycznej kolacji w waszej ulubionej restauracji, albo na spacerze brzegiem morza? Należy zaplanować to wcześniej – kobiety bowiem uwielbiają niespodzianki i na pewno będą chciały w niepewności poczekać na to, co jest dla nich przygotowane.

Wpis powstał we współpracy z mydecor.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Eleganckie stroje na rozmowę kwalifikacyjną
Proces ubiegania się o pracę to dla większości osób stresujący czas. Aby zdobyć zatrudnienie pragniemy zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy jako […]
Ostatnie wpisy