Jaki prezent warto wręczyć teściowej?

Jaki prezent warto wręczyć teściowej?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć w polskiej kulturze wciąż panuje niezdrowe przekonanie o niezbyt przychylnych relacjach łączących młodych małżonków ze swoimi teściowymi, to wraz z upływem czasu żarty te spokojnie można odłożyć do lamusa. Z roku na rok młodzi coraz chętniej biorą udział we wspólnych aktywnościach, jak również obchodzą różnego rodzaju święta i uroczystości w gronie rodzinnym. Czym zatem obdarować swoją teściową w jej szczególnym dniu?

Nietuzinkowe święto – co sprawdzi się jako prezent?

Nie wszyscy wiedzą, że Dzień Teściowej przypada 5 marca, czyli dosłownie chwilę przed Dniem Kobiet oraz Dniem Mężczyzn. Aby uniknąć niepotrzebnych niesnasek, warto w tym dniu wręczyć teściowej drobny upominek. Mogą to być oczywiście tradycyjne bukiety kwiatów, takich jak tulipany, różyczki w jasnym odcieniu lub doniczkowy storczyk, a także czekoladki. Jeśli jednak członkini rodziny niekoniecznie przepada za takimi podarkami, śmiało można sięgnąć po te nieco bardziej zwariowane. Wypad na miasto z zięciem lub synową, kolacja w przyjemnej restauracji lub nawet skok ze spadochronem dla teściowej, której nie straszne żadne wyzwania? Dlaczego nie! Niezależnie od decyzji, w tym szczególnym dniu najbardziej liczą się życzenia oraz dobre intencje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakiego typu zabawki i akcesoria, posłużą dzieciom do wznoszenia rozbudowanych i złożonych konstrukcji?
Jakiego typu zabawki i akcesoria, posłużą dzieciom do wznoszenia rozbudowanych i złożonych konstrukcji?
Klocki to idealny pomysł na prezent nie tylko dla chłopców, ale także dla dziewczynek. Tworzenie własnych konstrukcji jest dla dzieci […]
Ostatnie wpisy