Co ubierać na co dzień, mając rozmiar plus size?

Co ubierać na co dzień, mając rozmiar plus size?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wśród kobiet zdarzają się różne sylwetki i każda z nich ma swoje atuty. Obecnie nie istnieje już coś takiego jak utrwalone kanony piękna i także w kontekście plus size można czuć się dobrze oraz kobieco. Myślą o tym również projektanci, przygotowując ciekawe i dobrze wyglądające ubrania. Co w takim przypadku można założyć na co dzień?

Spódnice i sukienki

Warto sobie uzmysłowić, że moda plus size to nie tylko nudne i przeciętne ubrania, ale i efektowne kreacje. Obecnie z powodzeniem można znaleźć zarówno sukienki, jak i spódnice odpowiednie dla kobiet w tym rozmiarze. Lepiej unikać natomiast tych obcisłych, a także w rozmiarze mini, gdyż nie podkreślą one odpowiednio atutów tej sylwetki. Dobrze sprawdzają się natomiast warianty midi oraz maxi, które pozwolą ukryć też ewentualne niedoskonałości w okolicy bioder. Tego typu ubiór to doskonały pomysł na spotkania z przyjaciółmi latem oraz w ciepłe, wiosenne dni. W kontekście wyjścia do biura lub na bardziej formalne spotkania można wybrać oczywiście spodnie, najlepiej z prostymi lub rozszerzanymi nogawkami i w ciemnych kolorach.

Górna część stroju

W luźnych stylizacjach z powodzeniem można sięgać po koszulki oraz bluzki, które w wielu ciekawych krojach można znaleźć na https://xl-ka.pl/6-bluzki. Lepiej unikać natomiast takich z przesadną ilością zdobień, gdyż dodatkowo podkreślą i tak obfity już zarys biustu, a choć ten jest nieskrywanym atutem, to nie powinno się również przesadzać. W kontekście okrycia wierzchniego dobrze spisują się żakiety, natomiast zdecydowanie korzystniejsze będą te sięgające mniej więcej do połowy uda. Kroje kończące się w okolicy brzucha czy na linii pasa nie będą w tym przypadku wyglądały zbyt dobrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wino na specjalne okazje 
Wino na specjalne okazje 
Święta, specjalne okazje wśród najbliższych nam osób, znajomych wymagają specjalnych sporządzonych potraw, którym powinno towarzyszyć specjalnie dobrane wino. Do kolacji, […]
Ostatnie wpisy