Czego potrzeba, żeby dezynfekcja termiczna była skuteczna?

Czego potrzeba, żeby dezynfekcja termiczna była skuteczna?
zrozumiec-sens
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Dezynfekcja termiczna to nowoczesne rozwiązanie problemu bakterii i wirusów. Jest ono najczęściej wykorzystywane przez rolników, hodujących trzodę chlewną. To właśnie te zwierzęta są narażone na zakażenie wirusem ASF. Z wykorzystaniem urządzenia do dezynfekcji termicznej można dokładnie wyczyścić wnętrze naczepy. Wówczas wszelkie drobnoustroje zostają wyeliminowane, a transport kolejnych świń jest w pełni bezpieczny.

Jak przebiega dezynfekcja z użyciem gorącego powietrza?

Wirus ASF przenosi się między zwierzętami, ale może również osiadać na powierzchniach, takich jak narzędzia, ubrania, czy wnętrze samochodu. Z tego względu konieczna jest regularna sterylizacja tych obiektów. Do wyczyszczenia naczepy warto wykorzystać specjalną kabinę do sterylizacji. Takie urządzenie jest dostępne m.in. na stronie internetowej https://airconindustry.pl/urzadzenia-do-dezynfekcji-termicznej/. Ma ono duże rozmiary, jednak jest proste w obsłudze, a cały proces dezynfekcji nie zajmuje więcej niż 15 minut. Oszczędność czasu i skuteczność tej metody to główne atuty, które przemawiają do hodowców trzody chlewnej. Zastosowanie w swoim gospodarstwie kabin do dezynfekcji jest gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich transportowanych zwierząt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym kierować się podczas zakupu kostki Rubika?
Czym kierować się podczas zakupu kostki Rubika?
Układanie kostki Rubika to idealna forma rozrywki dla dużych wielbicieli gier logicznych i zręcznościowych. Nic w tym dziwnego, że na […]
Ostatnie wpisy