Czy wygląd sztućców wpływa na design mieszkania?

Czy to ma jakieś znaczenie?

Ależ oczywiście, że tak! Może także wywrzeć odpowiednie wrażenie na twoich gościach. Komfort jedzenia i posługiwania się sztućcami to także istotna rzecz dla każdego domownika. Zanim dokonasz odpowiedniego zakupu kompletu sztućców, rozejrzyj się po swoim mieszkaniu. Czy jest ono urządzone klasycznie, swojsko a może elegancko, czy wręcz w stylu glamour?

Klasyczne sztućce

Najbardziej uniwersalne, klasyczne wzory łyżek, widelców i noży pasują do wielu stylizacji, lecz nie sugerują konkretnego stylu. Klasyka idzie w parze z nowoczesnością oraz tradycją. Niezależnie od wystroju mieszkania, możesz zakupić taki komplet bez obawy, że nie będzie on pasował do twojego otoczenia. Przykład będziesz mógł znaleźć choćby na witrynie https://www.villaitalia.pl/category/sztucce.

Eleganckie – grawer czy porcelanowe rączki?

Twoje mieszkanie cechuje pewna doza subtelnej elegancji, która wymaga zastosowania nieco bardziej wystawnej zastawy? Tutaj odpowiednim zakupem będą sztućce grawerowane lub z porcelanową rączką. Jeśli jednak poszukujesz czegoś o wiele bardziej glamour, sięgnij po komplet łyżek, widelców i noży z kryształowymi rączkami.

Swojsko jak w domu

Cenisz sobie wygodę, ciepło domowego ogniska i sielskie klimaty? Koniecznie wyposaż się w komplet sztućców z delikatnym wzorkiem, który umili ci poranne śniadanie w gronie rodzinnym. Taki ciepły, sielski akcent jak na przykład groszki, pasuje do kuchni w stylu wiejskim, ale także mieszkania, które cechuje niepowtarzalny, artystyczny design. Podobnie jest z sztućcami z kolorowymi rączkami – po prostu wprowadzają ciepło do otoczenia.

6 miesięcy temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć − dwa =