Czy zasłony w hotelu są lepsze niż rolety?

Hotelowe wnętrza powinny być urządzone elegancko i przede wszystkim praktycznie, aby goście czuli się swobodnie i komfortowo. Urządzając pokoje warto dobrze przemyśleć wystrój okien. Są one w pewnym stopniu wyznacznikiem stylu apartamentu oraz całego hotelu.

Jak zapewnić komfort gościom hotelowym?

Okna w pokojach hotelowych powinny swoim stylem pasować do całej aranżacji. Większość z nich wyposażona jest w zasłony i firanki, ale coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się także stosowanie rolet. Jedne i drugie gwarantują gościom intymność i prywatność. Zasłony sprawdzą się w przestronnych pokojach i są świetną dekoracją. Powinny być wykonane z grubego materiału, który będzie gwarantował dobre zaciemnienie pomieszczenia. Są dobrym rozwiązaniem w pokojach, w których biegną rury czy instalacje, ponieważ za ich pomocą można skutecznie je przykryć. Warto zdecydować się na zasłony na wymiar, dzięki czemu z łatwością dopasujemy do wielkości konkretnego okna. Można znaleźć je na stronie https://skyroom32.pl/zaslony-hotelowe-na-wymiar.

Rolety są świetnym rozwiązaniem w niewielkich pokojach, w których nie ma miejsca na zasłony. Zajmują one mało miejsca i w łatwy sposób umożliwiają regulowanie stopnia zaciemnienia. Na rynku dostępnych jest wiele rolet wykonanych z różnych materiałów i w różnych kolorach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do stylistyki całego wnętrza. Dobrze dobrane praktycznie nie będą rzucały się w oczy i będą pełniły funkcję dekoracyjną. Doskonale ograniczą nagrzewanie się pokoi, zwłaszcza tych położonych po południowej stronie.

6 miesięcy temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + czternaście =