Gdzie kupić profesjonalną kostkę rubika?

Gdzie kupić profesjonalną kostkę rubika?
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kostka rubika, czyli magic cube skonstruowana i opatentowana została w Japonii, Jest to pewnego rodzaju gra logiczna o bardzo prostych zasadach. Podstawowym celem gry jest ułożenie sześciu jednobarwnych płaszczyzn. Każda płaszczyzna składa się z dziewięciu modułów w układzie 3×3. Mimo prostych zasad, ułożenie kostki może przysporzyć wiele trudności, szczególnie początkującym użytkownikom. A naukowcy dowiedli, że aby ułożyć dowolnie ustawioną kostkę, wystarczy maksymalnie dwadzieścia ruchów.

Cechy profesjonalnej kostki rubika

Profesjonalna kostka będzie odznaczać się jakością wykonania i trwałością. Jeśli mamy okazję wziąć ją do ręki przed zakupem, warto sprawdzić, czy wszystko chodzi gładko, a poszczególne warstwy nie zahaczają o siebie. Takie drobne niedociągnięcia podczas produkcji, czy składania kostki, potrafią zepsuć zabawę. Kostka może być zabezpieczona bezbarwnym silikonem lub smarem, który wpływa pozytywnie na jej pracę. Niektóre modele pozwalają na regulację siły obrotu wszystkich płaszczyzn, za pomocą dokręcenia śrub. Jednak takie ustawienia kierowane są raczej do profesjonalistów. Trzeba też pamiętać, że profesjonalne kostki oznaczone są zastrzeżonymi znakami towarowymi i udzielana jest na nie gwarancja. A gdzie kupić kostkę rubika? Kostkę można kupić stacjonarnie lub przez internet. Warto wybierać modele japońskich producentów, które są bardzo trwałe. Ze względu na utrzymywanie się popularności tej gry logicznej na stałym poziomie, wciąż wymyślane są jej nowe warianty i modyfikacje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najmodniejsze kolory oprawek na sezon 2020
Okulary są nie tylko przedmiotem mającym na celu korekcję wzroku, ale stanowią również istotny element wizerunku. Potrafią bowiem znakomicie uwydatnić […]
Ostatnie wpisy