Ile zapachu jest w perfumach?

Ile zapachu jest w perfumach?
zrozumiec-sens
Zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większość kobiet, jak również mężczyzn, nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez uprzedniego spryskania się ulubionym zapachem. Przeważnie wybierając produkt tego typu kierujemy się głównie walorami zapachowymi oraz ceną, nie sprawdzając z jakim produktem faktycznie mamy do czynienia. Jaka jest różnica w skoncentrowaniu zapachu pomiędzy wodą toaletową, perfumowaną a perfumami?

Potocznie wszystkie wody zapachowe nazywamy perfumami, jednak tylko nieliczne produkty mogą być tak naprawdę określane tym mianem. Perfumy bowiem powinny w swoim składzie zawierać przynajmniej 15% czystego zapachu, górną granicę natomiast określa się na 43%. Nieco mniej trwałym produktem będzie woda perfumowana, w której w zależności od marki znajdziemy od 10 do 20% zapachu. Najpopularniejszym i najbardziej przystępnym cenowo produktem jest woda toaletowa, w której znajdziemy od 5 do 10 % zapachu. Najmniej intensywne są wody kolońskie, stosowane po goleniu, charakteryzujące się stężeniem rzędu 4-5%. W poszukiwaniu idealnego zapachu warto zajrzeć na stronę https://neness.pl/kosmetyki, znajdziemy tam produkty najlepszych producentów zapachów w bardzo przystępnych cenach. Spora część zapachów oferowanych w sklepie dostępna jest w niewielkich, 20 mililitrowych buteleczkach, które spokojnie zmieszczą się w niewielkiej torebce. Poza tym w perfumerii Neness.pl oprócz wysokiej jakości wód toaletowych i perfumowanych można znaleźć również wysokiej klasy kosmetyki najlepszych marek, również ekologicznych oraz hipoalergicznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Inwestycja na lata – czy warto założyć panele fotowoltaiczne?
Inwestycja na lata – czy warto założyć panele fotowoltaiczne?
Montaż paneli fotowoltaicznych pozwala wytworzyć energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Podstawowym elementem całej instalacji są ogniwa fotowoltaiczne, w których zachodzi […]
Ostatnie wpisy