Jak działają oczyszczalnie typu eko?

Jak działają oczyszczalnie typu eko?
zrozumiec-sens
Ogrodnictwo i dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ekologiczne podejście do życia obejmuje coraz więcej jego elementów. Dzięki temu można skutecznie i na szeroką skalę zadbać o środowisko naturalne i jego czystość, a tym samym o własne bezpieczeństwo i zdrowie. Przykładem takiego rozwiązania jest oferta firmy Ekopol oczyszczalnie ekologiczne dostępne w jej ofercie są proste w działaniu i umożliwiają sprawne oczyszczanie ścieków bytowych.

Skuteczność i ekologia

Oczyszczalnie ekologiczne cechują się zarówno dużą skutecznością, jak i prostym działaniem. Przypominają nieco oczyszczalnie biologiczne, ale obecne tutaj procesy tlenowego i beztlenowego oczyszczania mają miejsce w oddzielnych obszarach. Pierwszy etap odbywa się w przepływowym, dwu- lub trzykomorowym osadniku gnilnym, który wyposażony jest w specjalne osłony stabilizacji przepływu (deflektory), jak i filtr doczyszczający. Drugi – z działającym z osadnikiem obszarem rozsączającym (tzw. drenażu). Oczyszczalnie produkowane są w technologii laminatów poliestrowych tzn. z żywic poliestrowych, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie pozostają stosunkowo lekkie, przez co ich montaż, jak i transport nie jest trudny ani uciążliwy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak poprawić wygląd swoich zębów?
Jak poprawić wygląd swoich zębów?
Atrakcyjny wygląd w mniejszym lub większym stopniu ma dla każdego znaczenie. W te trendy doskonale wpisuje się też stomatologia estetyczna. […]
Ostatnie wpisy