Jak przystroić salę weselną?

Jak przystroić salę weselną?
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przygotowanie pięknej oprawy wesela spędza sen z powiek niejednej przyszłej pannie młodej. Kiedy już uda się wybrać odpowiednią salę na zorganizowanie przyjęcia marzeń pojawia się problem w postaci pytania w jaki sposób ją przystroić?

Dekoracje weselne – przystać na propozycje restauratora czy samej wszystko zaplanować?

Niewątpliwie najprostszym i często stosowanym rozwiązaniem jest wykorzystanie gotowych schematów proponowanych przez daną restaurację. Należy się  jednak zastanowić, czy wielokrotnie powielane pomysły na wystrój sali weselnej oddają indywidualny charakter uroczystości? Dekoracje weselne powinny współgrać z całościową koncepcją wesela i preferencjami danej pary. Zestawienie bogatych i pełnych przepychu zdobień nie będzie współgrało z romantyczną sukienką w stylu boho, bukietem z paproci i wizją zabawy w otoczeniu zieleni. Na zasadzie odwrotności, do stroju w stylu glamour, pęku róż i marzeniu o bajkowym balu nijak ma się dekoracja sali weselnej oparta na wykorzystaniu skromnych detali.

Gdzie szukać inspiracji?

Internet jest doskonałym źródłem gotowych pomysłów na dekoracje weselne, które można modyfikować zależnie od osobistych preferencji. Wystarczy odrobina chęci, chwila wolnego czasu, może kubek dobrej herbaty i dostęp do sieci, aby stworzyć ciekawy pomysł na wystrój sali, w której ma się odbyć najważniejsze przyjęcie naszego życia. Dodatkowo warto porozmawiać z osobami, które niedawno brały ślub. Ich doświadczenia mogą okazać się bezcenne. Planowanie dekoracji sali weselnej wymaga rozeznania, czy określony pomysł nie okaże się być kosztowym niewypałem.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje oliwek, które warto stosować na co dzień w kuchni
Rodzaje oliwek, które warto stosować na co dzień w kuchni
Oliwki to produkt roślinny, który ma szerokie zastosowanie w kuchni, głównie w śródziemnomorskiej. Stanowi smaczny dodatek do przystawek, sałatek oraz […]
Ostatnie wpisy