Jaki prezent wręczyć pracownikom za ich wyniki w pracy?

Jaki prezent wręczyć pracownikom za ich wyniki w pracy?
zrozumiec-sens
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pracodawcy dzielą się na dwa typy. Pierwszy woli karać za brak oczekiwanych efektów, ponieważ wychodzi z założenia, że człowiek z natury jest istotą leniwą. Taki sposób zarządzania ludźmi jest typowy dla przywódców. Drugi typ, czyli lider, stanowi integralną część zespołu, motywując i doceniając pracowników. Jak pokazują badania, to właśnie ten model sprawdza się o wiele lepiej i jest finalnie dużo efektywniejszy. Warto zatem pomyśleć raz na jakiś czas o drobiazgu, który najlepszej jednostce osłodzi trudy wykonywania obowiązków zawodowych na wysokim poziomie.

Pomysł na drobiazg dla pracownika miesiąca

W pracy najlepszą nagrodą są oczywiście pieniądze, jednak poza premiami oraz podwyżkami warto uwzględnić niewielkie podarunki dla osób starających się nieco bardziej niż reszta. W roli takiego prezentu dla pracownika miesiąca sprawdzi się np. pudełko wykwintnych czekoladek lub kosz smakowitych łakoci. W tym sklepie internetowy https://chocolito.pl/44-czekoladki-dla-firm może zamówić małe opakowania pralin, jak również sporych rozmiarów zestawy pyszności. Taki gest na pewno zostanie doceniony przez jego adresata, a w reszcie zespołu podsyci zdrową rywalizację. Jako prezent sprawdzi się także butelka dobrego alkoholu albo karnet do SPA. Takie niewielkie, ale jednocześnie luksusowe przyjemności będą wspaniałym bonusem do ciężkiej, dobrze wykonywanej roboty. Pamiętajmy także, by czasami docenić zespół i wszystkim zafundować choćby niewielki, słodki poczęstunek. W końcu zatrudnionym przez nas ludziom zawdzięczamy sukces naszej firmy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Alternatywy dla angielskiego – jakiego języka obcego zacząć się uczyć?
Alternatywy dla angielskiego – jakiego języka obcego zacząć się uczyć?
Znajomość języka angielskiego jest dziś powszechna, dlatego chcąc podnieść swoje kwalifikacje, warto pomyśleć o dodatkowym języku obcym. Zwiększy to naszą […]
Ostatnie wpisy