Jakie produkty nie szkodzą włosom?

Na rynku dostępny jest ogromny wybór kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Cenowo jest spora rozpiętość, ale dla piękna włosów cena nie powinna być wyznacznikiem – tylko jakość produktów i korzyści gwarantowane przez producenta. Warto jest się wiązać ze sprawdzonymi markami – to eliminuje niebezpieczeństwo negatywnego wpływu produktów na kondycję włosów. Włosy przecież bardzo łatwo jest zniszczyć nieodpowiednimi zabiegami w domu, dużo trudniej jest powalczyć o ich regenerację i przywrócenie piękna.


Farba farbie nie jest równa


Przy koloryzacji włosów ogromne znaczenie ma wybór farby, dlatego najlepiej korzystać z produktów z wysokiej półki, które nadają włosom idealny kolor i jednocześnie dbają o ich zdrowie. Przykładem takiej farby jest Loreal Farba do Włosów Inoa, która nie zawiera amoniaku i nie wytwarza zapachu podczas zabiegu koloryzacji włosów. Ta farba pielęgnuje włosy, sprawia że są miękkie i błyszczące. Innowacyjna formuła, stworzona na bazie olejków, utrzymuje wymarzony kolor na włosach nawet do sześciu tygodni.


Zalety wybitej pielęgnacji


Prawdziwym skarbem dla włosów są produkty zawierające w swoim składzie bogactwo olejków – w szczególności chodzi tutaj o właściwości olejku arganowego, który uwydatnia piękno włosów oraz troszczy się o ich odpowiednie nawilżenie i wygładzenie. W tym przypadku warto jest zainwestować w Loreal olejek uniwersalny do każdego rodzaju włosów Mythic oil, który z uwagi na stosunek jakości do ceny prezentuje się jako produkt wielce ekonomiczny.

 

10 miesięcy temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × 5 =