Jakie produkty nie szkodzą włosom?

Jakie produkty nie szkodzą włosom?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku dostępny jest ogromny wybór kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Cenowo jest spora rozpiętość, ale dla piękna włosów cena nie powinna być wyznacznikiem – tylko jakość produktów i korzyści gwarantowane przez producenta. Warto jest się wiązać ze sprawdzonymi markami – to eliminuje niebezpieczeństwo negatywnego wpływu produktów na kondycję włosów. Włosy przecież bardzo łatwo jest zniszczyć nieodpowiednimi zabiegami w domu, dużo trudniej jest powalczyć o ich regenerację i przywrócenie piękna.


Farba farbie nie jest równa


Przy koloryzacji włosów ogromne znaczenie ma wybór farby, dlatego najlepiej korzystać z produktów z wysokiej półki, które nadają włosom idealny kolor i jednocześnie dbają o ich zdrowie. Przykładem takiej farby jest Loreal Farba do Włosów Inoa, która nie zawiera amoniaku i nie wytwarza zapachu podczas zabiegu koloryzacji włosów. Ta farba pielęgnuje włosy, sprawia że są miękkie i błyszczące. Innowacyjna formuła, stworzona na bazie olejków, utrzymuje wymarzony kolor na włosach nawet do sześciu tygodni.


Zalety wybitej pielęgnacji


Prawdziwym skarbem dla włosów są produkty zawierające w swoim składzie bogactwo olejków – w szczególności chodzi tutaj o właściwości olejku arganowego, który uwydatnia piękno włosów oraz troszczy się o ich odpowiednie nawilżenie i wygładzenie. W tym przypadku warto jest zainwestować w Loreal olejek uniwersalny do każdego rodzaju włosów Mythic oil, który z uwagi na stosunek jakości do ceny prezentuje się jako produkt wielce ekonomiczny.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wystrój salonu – meble i wyposażenie, które dopełni całą aranżację
Wystrój salonu – meble i wyposażenie, które dopełni całą aranżację
Kupno wymarzonego mieszkania lub domu, jest spełnieniem marzeń wielu osób. Gdy już do tego dochodzi, często okazuje się, że jest […]
Ostatnie wpisy