Jakimi sposobami można osiągnąć idealnie białe zęby?

Jakimi sposobami można osiągnąć idealnie białe zęby?
zrozumiec-sens
Zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Idealnie białe zęby nie są kwestią jedynie codziennego szczotkowania. Co prawda producenci past obiecują szybkie efekty, ale rzadko pokrywają się one z rzeczywistością. Czasami warto wesprzeć się dodatkową pomocą. W jaki sposób można osiągnąć idealnie białe zęby i błyszczeć w towarzystwie? 

Wybielanie zębów 

Ludzie coraz częściej decydują się na zabieg wybielania zębów. Jak można się przekonać za sprawą witryny https://ochotanausmiech.pl/wybielanie-zebow/, nie jest on wcale drogi. Dzięki wybielaniu lampą Beyond można uzyskać trwale białe zęby. To tylko kilka wizyt, gdzie naświetlanie trwa od 15 do 20 minut. Można też zdecydować się wybielanie nakładkowe. Całość poprzedza wtedy usuwanie kamienia i osadu nazębnego. Następnie używa się specjalnych nakładek, które dobiera się indywidualnie do uzębienia. 

Regularne dbanie o zęby 

Wybielanie zębów nic nie da, jeśli osoba nie będzie o nie dbała. Podstawą jest codziennie szczotkowanie – co najmniej 2 razy dziennie. Najlepiej pastą wybielającą. Nie zaszkodzi również robić tego po posiłkach. Warto się wspomóc dodatkowo nicią dentystyczną oraz płynem do płukania, co usuwa ewentualne zabrudzenia i osad. Warto również zwrócić uwagę na to co się zjada. Zębom szkodzą produkty zawierające cukry. Lepiej zamienić je na posiłki z dużą ilością wapnia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakie meble należy wyposażyć łazienkę?
W jakie meble należy wyposażyć łazienkę?
Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu. To w niej szykujesz się do pracy, odświeżasz po długim dniu […]
Ostatnie wpisy