Jedno- czy wielokolorowe etui – na jakie się zdecydować?

Wiele osób zastanawia się, czym powinni się kierować przy wyborze pokrowca na swój telefon. Z jednej strony nadrzędnym celem zakupu etui jest ochrona sprzętu elektronicznego, z drugiej zaś mało kto ma ochotę z tego tytułu oszpecać swój telefon wielkim opakowaniem, wykonanym z ultratrwałych materiałów. Naturalna więc wydaje się być chęć do połączenia bezpieczeństwa i atrakcyjnego wizerunku. Znalezienie złotego środka nie jest łatwym wyzwaniem.

Dużo stylowych, wielokolorowych etui ma niską wartość, gdy dochodzi do upadku ochranianego przez nie sprzętu. Warto jednak jest poświęcić chwilę na zastanowienie się i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. W końcu jeżeli nasz telefon ma uszkodzić się przy pierwszym lepszym upadku, to na co nam było wydawanie dodatkowych pieniędzy na etui, które nic nie dało?

Etui na start

Z pomocą przychodzi wiele operatorów sieci komórkowych i producentów znanych marek. Telefony często są bowiem sprzedawane w pakiecie, w skład którego może wchodzić właśnie etui. Firmy podejmują odpowiednie działania, aby dodane przez nich produkty były zarówno trwałe, jak i atrakcyjne dla oka, pozwalając nam na wybór ilości kolorów.

Ta druga cecha jest w tym przypadku niezwykle ważna, ponieważ mało kto ma ochotę nosić pokrowiec kłujący w oczy reklamą swojego operatora. Dobrym przykładem wyjścia z takiej sytuacji jest etui na telefon vodafone, który dyskretnie przemyca logo swojej firmy w kombinacji z ciekawie wykonanym pokrowcem.

Możemy to zaobserwować również w etui dla telefonów produkowanych przez Orange, gdzie korzystny wygląd nie przysłonił głównego celu noszenia etui, czyli ochrony znajdującego się w nim telefonu, co można sprawdzić na https://funnycase.pl/produkty/32-orange.

Niezależnie od ilości kolorów, które chcielibyśmy widzieć na swoim pokrowcu, takie produkty wydają się być bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × jeden =