Kameralny wypoczynek w górach – dokąd się udać?

Kameralny wypoczynek w górach – dokąd się udać?
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Są osoby, dla których wakacje w innym miejscu niż w górach są czasem straconym. Długie piesze wędrówki, przepiękne widoki; świeże, rześkie powietrze, a także możliwość odpoczynku od gwaru i hałasu – to tylko jedne z nielicznych zalet spędzenia urlopu w górach. Przyjrzyjmy się, dokąd warto się udać, by spędzić czas w miłej, kameralnej atmosferze.

Zacisznie, lecz z atrakcjami

Jeśli zależy nam na miejscu, w którym zdecydowanie uda się wypocząć, a jednocześnie nie zabraknie atrakcji – Szczawnica jest idealnym rozwiązaniem. Położona nad brzegiem rzeki Dunajec, na pograniczu między Pieninami a Beskidami, zapewni nam możliwość złapania świeżego oddechu, spacerów i odpoczynku od codzienności. W mieście znajdują się liczne miejsca noclegowe, w których każdy strudzony wędrowiec znajdzie chwilę na złapanie oddechu, np. https://willalala.pl. Ciekawym urozmaiceniem wakacyjnego pobytu mogą być miejsca chętnie odwiedzane przez turystów, m.in.: Pieniński Park Narodowy, Wąwóz Homole,Wodospad Zaskalnik, Cerkiew w Jaworkach. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zabawne tabliczki z nadrukiem, czyli sposób na przełamanie powagi we wnętrzu
Zabawne tabliczki z nadrukiem, czyli sposób na przełamanie powagi we wnętrzu
Dom czy mieszkanie to dla człowieka miejsce, gdzie chce się czuć dobrze i bezpiecznie. Urządza to miejsce wg własnego gustu, […]
Ostatnie wpisy