Kameralny wypoczynek w górach – dokąd się udać?

Kameralny wypoczynek w górach – dokąd się udać?
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Są osoby, dla których wakacje w innym miejscu niż w górach są czasem straconym. Długie piesze wędrówki, przepiękne widoki; świeże, rześkie powietrze, a także możliwość odpoczynku od gwaru i hałasu – to tylko jedne z nielicznych zalet spędzenia urlopu w górach. Przyjrzyjmy się, dokąd warto się udać, by spędzić czas w miłej, kameralnej atmosferze.

Zacisznie, lecz z atrakcjami

Jeśli zależy nam na miejscu, w którym zdecydowanie uda się wypocząć, a jednocześnie nie zabraknie atrakcji – Szczawnica jest idealnym rozwiązaniem. Położona nad brzegiem rzeki Dunajec, na pograniczu między Pieninami a Beskidami, zapewni nam możliwość złapania świeżego oddechu, spacerów i odpoczynku od codzienności. W mieście znajdują się liczne miejsca noclegowe, w których każdy strudzony wędrowiec znajdzie chwilę na złapanie oddechu, np. https://willalala.pl. Ciekawym urozmaiceniem wakacyjnego pobytu mogą być miejsca chętnie odwiedzane przez turystów, m.in.: Pieniński Park Narodowy, Wąwóz Homole,Wodospad Zaskalnik, Cerkiew w Jaworkach. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym się kierować przy wyborze mebli do restauracji?
Czym się kierować przy wyborze mebli do restauracji?
Każdy kto decyduje się na otworzenie restauracji poza tym, że podgląda jak funkcjonują inne lokale, zastanawia się też nad tym, […]
Ostatnie wpisy