Kurs dla obcokrajowców – co obejmuje?

Dobra komunikacja jest jednym z najważniejszych elementów w sprawnie działającym przedsiębiorstwie. By ją ulepszyć, należy zapisać zagranicznych pracowników na specjalistyczne kursy. Warto pomyśleć o kursach wakacyjnych dla obcokrajowców organizowanych na terenie naszego kraju.

Nie tylko język

‌Podczas takich szkoleń pracownicy z pewnością nie będą się nudzić. Obejmują one szereg zajęć, które pomagają w lepszej adaptacji do warunków życia w Polsce. Składają się między innymi ze specjalistycznych lekcji, gdzie nauczane są zasady poprawnej wymowy. Na https://learnpolishinwarsaw.pl/pl/ można dowiedzieć się więcej o takiej metodzie nauki języka. To szczególnie ważne w przypadku gdy dana osoba odpowiedzialna jest w firmie za kontakty z ludźmi.

Prowadzone są także zajęcia z gramatyki i ortografii, a zdobyte tam umiejętności przydadzą się podczas wszelkiego rodzaju testów. Wprowadzane są też treści integracyjne. Dzięki nim emigranci mogą poznać nasze tradycje i obyczaje. Zapoznawani są też z historią naszego państwa. Takie zadania pomagają lepiej odnaleźć się w nowej dla nich rzeczywistości.

2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + dwa =