Motoryzacyjne prezenty dla dzieci

Motoryzacyjne prezenty dla dzieci
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele małych dzieci przejawia żywe zainteresowanie motoryzacją – dotyczy to w szczególności chłopców, ale i niektórych dziewczynek. W takiej sytuacji warto podarować maluchowi w ramach prezentu atrakcyjną zabawkę nawiązującą bezpośrednio do wspomnianej tematyki. Najbardziej pożądane są oczywiście rozmaite pojazdy w wersji miniaturowej. Doskonałym przykładem jest choćby nowoczesny motor na akumulator, który można bez problemu kupić w tym sklepie internetowym: https://monden.pl/motory-na-akumulator.

Zabawki o różnym poziomie zaawansowania

Motor na akumulator to świetny podarunek dla każdego małego fana motoryzacji, ponieważ bardzo realistycznie oddaje wygląd rzeczywistego pojazdu, a także sprawia ogromną frajdę podczas zabawy. Standardowy model napędzany jest za pomocą wydajnego silnika i dwóch akumulatorów o mocy 6 V. Jeśli chodzi o prędkość, to jest w stanie jechać maksymalnie 5 km/h, w związku z czym ryzyko zrobienia sobie krzywdy zostaje ograniczone do minimum. W tej kategorii wyróżniamy jeszcze elektryczne samochody.

Alternatywnym rozwiązaniem jest wręczeniu dziecku zdalnie sterowanej zabawki w postaci czołgu, auta lub szybowca. Kontroluje się ją zazwyczaj poprzez użycie specjalnego joysticka, ewentualnie aplikacji w telefonie. Jeszcze inny ciekawy pomysł to gokart, czyli stosunkowo niewielki pojazd czterokołowy. Najlepiej zdecydować się na wersję wytrzymującą obciążenie do 60 kg i wyposażoną w duże koła przystosowane do pokonywania nierówności. Pozostałe wartościowe zabawki to: tradycyjne resoraki, tory samochodowe, plastikowe wozy strażackie oraz wieloelementowe klocki do budowania pojazdów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rabaty i promocje – gdzie ich szukać?
Rabaty i promocje – gdzie ich szukać?
W dzisiejszych czasach większość osób podczas robienia zakupów spożywczych, chemicznych czy ubraniowych stara się zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy (wybawienie dla […]
Ostatnie wpisy