Nocleg dla gości weselnych

Organizacja wesela wiąże się z koniecznością dopilnowania wielu ważnych aspektów, bez których impreza nie może się odbyć. Jedną z bardzo ważnych kwestii  których nie wolno zapomnieć jest zorganizowanie noclegu dla gości weselnych – szczególnie, jeśli wiemy, że niektóre osoby, aby przyjechać na nasz ślub i wesele muszą odbyć długą podróż.

Jednym ze sposobów na stworzenie im noclegu jest udostępnienie im własnego domu – o ile oczywiście jest taka możliwość (przede wszystkim dostępne miejsce). Można także o możliwość noclegu zapytać przyjaciół i znajomych – dzięki temu jest możliwość ulokowania na nocleg znacznie większej ilości gości weselnych. Innym sposobem na zorganizowanie dla nich noclegu jest zarezerwowanie hotelu w pobliskiej miejscowości. Wiele sal weselnych dysponuje także pokojami noclegowymi – warto zapytać o taką kwestię podczas załatwiania wszelkich formalności związanych z jej wynajęciem. Często sale weselne oferują o wiele bardziej korzystne ceny, aniżeli standardowe hotele.

Bez względu na to na którą opcję się decydujemy (hotel czy nocleg w domu) warto wcześniej poinformować zainteresowanych o możliwości noclegu. Dzięki temu każdy z gości będzie wiedział czego może się spodziewać oraz zabierze wszelkie niezbędne rzeczy czy kosmetyki. Unikniemy także sytuacji w których mogłoby się okazać, że niektórzy przyjezdni goście już zarezerwowali sobie dodatkowy nocleg w pobliskim hotelu bądź zrezygnowali z uczestnictwa w weselu ze względu na długą podróż i brak ewentualnego miejsca do odpoczynku.

6 lat temu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + 18 =