Paznokcie jak z reklamy – jak uzyskać głęboki, przyciągający wzrok kolor?

Paznokcie jak z reklamy – jak uzyskać głęboki, przyciągający wzrok kolor?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele kobiet marzy o tym, aby mieć paznokcie jak z reklamy, czyli w głębokim, intensywnym, a przede wszystkim przyciągającym wzrok kolorze. Wydaje się to niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Taką głębię można uzyskać w bardzo prosty sposób. Wystarczy odpowiednie przygotowanie paznokcia, a także wysoka jakość używanych produktów. Dzięki temu płytka paznokcia będzie wygładzona, a kolor będzie utrzymywał się na niej znacznie dłużej.

W jaki sposób uzyskać paznokcie w głębokim odcieniu?

Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu paznokcia. Płytka powinna zostać lekko spiłowana i zmatowiona. Dzięki temu nałożony na nią kolor będzie mocniejszy i wyrazisty. Na jakie kolory warto się zdecydować? Jest to kolejna bardzo ważna kwestia, ponieważ nie każdy odcień będzie aż tak intensywny. Najlepiej wybierać wysoko napigmentowane lakiery GelColor. Żelowe lakiery mają mocną formułę, co sprawia, że o wiele lepiej prezentują się na płytce paznokcia od swoich zwykłych odpowiedników. Warto decydować się na lakiery granatowe, bordowe, czy fioletowe, które już same w sobie są bardzo mocne.

Przy pielęgnacji paznokci i nakładaniu lakieru przyda się również użycie cęgów do paznokci. Pozwalają one na nadanie paznokciom wymarzonego, a przy tym równomiernie intensywnego koloru. Dodatkowo są one bardzo precyzyjne, dzięki czemu paznokcie nie łamią się i nie rozdwajają. Także ich dobra kondycja przyczynia się do tego, że lakier trzyma się dłużej, a wybrana barwa jest w pełni intensywna i przyciągająca wzrok.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zdrowe odżywianie – dlaczego jest takie ważne?
Zdrowe odżywianie – dlaczego jest takie ważne?
Sposób odżywiania ma ogromny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie. Odpowiednio zbilansowana dieta powinna dostarczać do organizmu niezbędne składniki odżywcze oraz […]
Ostatnie wpisy