Paznokcie jak z reklamy – jak uzyskać głęboki, przyciągający wzrok kolor?

Wiele kobiet marzy o tym, aby mieć paznokcie jak z reklamy, czyli w głębokim, intensywnym, a przede wszystkim przyciągającym wzrok kolorze. Wydaje się to niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Taką głębię można uzyskać w bardzo prosty sposób. Wystarczy odpowiednie przygotowanie paznokcia, a także wysoka jakość używanych produktów. Dzięki temu płytka paznokcia będzie wygładzona, a kolor będzie utrzymywał się na niej znacznie dłużej.

W jaki sposób uzyskać paznokcie w głębokim odcieniu?

Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu paznokcia. Płytka powinna zostać lekko spiłowana i zmatowiona. Dzięki temu nałożony na nią kolor będzie mocniejszy i wyrazisty. Na jakie kolory warto się zdecydować? Jest to kolejna bardzo ważna kwestia, ponieważ nie każdy odcień będzie aż tak intensywny. Najlepiej wybierać wysoko napigmentowane lakiery GelColor. Żelowe lakiery mają mocną formułę, co sprawia, że o wiele lepiej prezentują się na płytce paznokcia od swoich zwykłych odpowiedników. Warto decydować się na lakiery granatowe, bordowe, czy fioletowe, które już same w sobie są bardzo mocne.

Przy pielęgnacji paznokci i nakładaniu lakieru przyda się również użycie cęgów do paznokci. Pozwalają one na nadanie paznokciom wymarzonego, a przy tym równomiernie intensywnego koloru. Dodatkowo są one bardzo precyzyjne, dzięki czemu paznokcie nie łamią się i nie rozdwajają. Także ich dobra kondycja przyczynia się do tego, że lakier trzyma się dłużej, a wybrana barwa jest w pełni intensywna i przyciągająca wzrok.

1 rok temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście − 8 =