Terapia orthokine – na czym polega?

Terapia orthokine – na czym polega?
zrozumiec-sens
Zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choroby zwyrodnieniowe stawów są jednymi z najczęściej występujących schorzeń układu ruchu. Najczęściej dotyka ona stawu kolanowego, łokciowego, biodrowego oraz całego kręgosłupa. Jedną ze skutecznych metod jej leczenia jest terapia orthokine. Świetnie sprawdza się także w przypadku stanów zapalanych.

Kiedy warto zdecydować się na terapię orthokine?

Ta forma leczenie jest w pełni bezpieczna oraz skuteczna, co potwierdzają liczne badania. Polega ona na podaniu pacjentowi jego własnych, namnożonych oraz mocno skoncentrowanych białek o właściwościach przeciwzapalnych, które wytwarza się z krwi wcześniej od niego pobranej. Terapia ta daje długotrwały efekt, który utrzymuje się nawet do dwóch lat. Przede wszystkim hamuje one stany zapalne stawów, które są charakterystyczne dla ich zwyrodnienia. Spowalnia ona także niszczenie chrząstek oraz tkanek. Skorzystanie z tej metody leczenia wskazane jest nie tylko u osób z chorobą zwyrodnieniową, ale także u pacjentów po operacjach stawów w celu zmniejszenia stanu zapalnego oraz bólu pooperacyjnego. Dzięki temu, że znacząco poprawia ruchomość stawów świetnie sprawdzi się w przypadku sportowców po różnego rodzaju kontuzjach. Terapia orthokine przeprowadzana jest jedynie przez licencjonowane ośrodki. Ofertę jednego z nich można znaleźć na stronie https://orthokine.pl/. Wstrzykiwanie białek jest zupełnie bezbolesne i nie wymaga stosowania znieczulenia. Do organizmu nie wprowadza się żadnych obcych substancji, co sprawia, że jest to w pełni bezpieczna terapia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co latem musi znajdować się w biurze?
Co latem musi znajdować się w biurze?
Lato to szczególny okres w całym roku, gdzie temperatury sprzyjają urlopom i wylegiwaniu się na plaży. Tymczasem wielu z nas […]
Ostatnie wpisy