Zabezpieczamy naszego samsunga – od czego zacząć?

Po wybraniu odpowiedniego smartfona stajemy przed koniecznością jego zabezpieczenia. Urządzenia są bowiem wartościowe, a bez dodatkowych wzmocnień mogą ulec uszkodzeniu podczas upadków i codziennej eksploatacji. Pomocne okażą się w związku z tym akcesoria ochronne do różnych modeli samsung.

Dopasowanie do modelu

Już na początku można sobie zadać pytanie, czy sięgać po gadżety przeznaczone do ogólnego użytku, a więc uniwersalne, czy też dedykowane dla danego, konkretnego urządzenia. Teoretycznie wydaje się, że przy wyborze markowego wyposażenia nie będzie tu specjalnej różnicy, lecz okazuje się, iż w wielu przypadkach bardzo negatywnie wpłynie to potem na komfort użytkowania. Na przykład akcesoria ochronne samsung galaxy s8 plus (zobacz: https://www.mobilemania.pl/samsung-galaxy-s8-plus-c-4_353_360.html) będą przeznaczone dla tego konkretnego modelu, a więc będą miały otwory w miejscach, z których na co dzień będziemy korzystać. W przeciwnym razie może się okazać, iż gadżet ochronny przesłoni potrzebne nam porty lub będzie utrudniał korzystanie z aparatu bądź niektórych przycisków.

Po jakie elementy sięgnąć?

W pierwszej kolejności warto zdecydować się na etui, zwykle osłaniające tył i boki telefonu. Zapewni to odpowiednią amortyzację w razie upadków i uchroni samą obudowę przed pęknięciami czy pojawieniem się wyszczerbień w bocznych strefach. W dalszej kolejności należy pomyśleć jaką osłonę chcemy zapewnić względem wyświetlacza. Najprostszym wyborem chroniącym przed zadrapaniami jest folia, natomiast można również wybrać trwalsze szkło hybrydowe bądź hartowane. Zabezpieczając swojego samsunga w taki sposób, uzyskamy gwarancję, iż sprzęt nie zawiedzie i będziemy z niego komfortowo korzystać.

2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 2 =