Co podarować bliskiej osobie z okazji ukończenia studiów?

Zakończenie studiów to dla większości osób wyjątkowo ważne wydarzenie stanowiące istotny krok w dorosłość. Warto z tej okazji podarować absolwentowi atrakcyjny prezent, który na długo zapadnie mu w pamięci. Uniwersalnym wyborem jest wysokiej klasy pióro wieczne, ponieważ doskonale sprawdzi się w kolejnych latach nauki czy pracy zawodowej. Mnóstwo niezwykle atrakcyjnych modeli można znaleźć w ofercie: https://www.bazarnik.pl/art-pismienne/kategorie/piora-wieczne.

Rzeczy niematerialne też wchodzą w grę

Wspomniane we wstępie pióro wieczne to prezent klasyczny, kojarzony powszechnie ze zdobywaniem wiedzy oraz poszerzaniem horyzontów. Najlepiej od razu po jego zakupie wykonać grawerowaną dedykację, która nada przyborowi niepowtarzalność.

Kolejnym ciekawym podarunkiem jest porządny album ze zdjęciami zrobionymi na przestrzeni wszystkich lat studiowania. Z pewnością okaże się on wspaniałą pamiątką na całe życie, którą dana osoba będzie mogła pokazywać najpierw własnym dzieciom, a później być może i wnukom. Pamiętajmy o tym, aby we wnętrzu albumu umieścić nie tylko fotografie standardowe, ale również nieco bardziej szalone.

Pozostałe godne polecenia prezenty materialne to m.in.: biżuteria (w postaci srebrnego lub złotego łańcuszka, bransoletki na rękę, kolczyków lub pierścionka), spersonalizowana karafka na alkohol z grubego szkła, szwajcarski zegarek czy solidna aktówka z naturalnej skóry. Można również pokusić się o wręczenie podarunku niematerialnego. Mowa tutaj choćby o wykupieniu wczasów na rajskiej wyspie oraz voucherze na skok ze spadochronem bądź jazdę samochodem rajdowym.

2 miesiące temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + 5 =