Czy technologia ma wpływ na efektywność reklamy?

Czy technologia ma wpływ na efektywność reklamy?
zrozumiec-sens
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach technologia towarzyszy człowiekowi niemal na każdym kroku. Wraz z jej rozwojem pojawia się niezliczona ilość korzyści marketingowych, wynikających z głównej funkcji pełnionej przez znaczną część urządzeń, jaką jest szybki przepływ informacji. Technologia bez wątpienia ma wpływ na efektywność reklamy, jednak jej odbiór zależny jest od wielu czynników.

Natychmiastowa informacja

Szybki dostęp do informacji w przypadku nagłej potrzeby, zwykle osiągany jest poprzez telefony komórkowe znajdujące się w niemal każdej torebce czy kieszeni. Równie dobrą alternatywą jest znalezienie odpowiedzi w infokioskach instalowanych najczęściej w miejscach, w których występuje większa liczba osób, np. dworcach kolejowych, rynkach miejskich oraz urzędach i punktach informacji turystycznej. W związku z korzystaniem z urządzenia, najczęściej wyświetlana jest reklama, która zostaje zapamiętana przez użytkownika (potencjalnego klienta), co później może przejawić się w skorzystaniu z reklamowanej usługi lub produktu.

Informacja zbiorowa

Oddzielnym typem z zakresu technologii, wykorzystywanym do celów marketingowych, są telebimy. Te dostępne na http://tdcpolska.pl/ekrany-led-telebimy posiadają oświetlenie LED a ich rozmiar wykorzystywany jest przy imprezach masowych (mecze i koncerty) w celu poprawy widoczności. Tego typu uroczystości są doskonałym miejscem do reklamowania produktu, a oferta (nawet jeśli jest tą samą, która została wyświetlana w infokioskach) zostaje obejrzana przez większą ilość  odbiorców.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akcesoria medyczne, w które warto się zawczasu zaopatrzyć w domu
Akcesoria medyczne, w które warto się zawczasu zaopatrzyć w domu
Większość osób przykłada bardzo dużą wagę do zdrowia swojego i bliskich (dzieci, rodziców, współmałżonków). Z tego powodu rozsądne jest posiadanie […]
Ostatnie wpisy