Jak odpowiednio łączyć kolory ubioru z dodatkami?

Jak odpowiednio łączyć kolory ubioru z dodatkami?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednie łączenie kolorów ubrań z dodatkami jest bardzo ważne, gdyż wspólnie powinny one tworzyć pasującą całość. Dzięki temu będziemy wyglądać elegancko i stylowo. Warto więc poznać podstawowe zasady łączenia kolorów i kierować się nimi na co dzień.

W jaki sposób łączyć ze sobą kolory?

Główną zasadą, jaką warto kierować się jest wybór maksymalnie 3 kolorów, które będą dominowały w stylizacji. Jeśli będzie ich zbyt dużo można wyglądać wręcz śmiesznie. Kolory te nie powinny być zbyt intensywne, gdyż także wywoła to odwrotny do zamierzonego efekt. Niezawodnym sposobem jest łączenie stroju i dodatków w zbliżonych odcieniach. Do bordowej bluzki czy sukienki warto więc wybrać torebkę w takim właśnie kolorze. Duży wybór torebek znaleźć można pod adresem https://wojewodzic.com.pl/bordowe-torebki-772. Dla urozmaicenia stylizacji warto wybrać także dodatki kontrastujące z barwą stroju. Jest to nieco trudniejsze do wykonania, ale efekt z pewnością będzie zachwycający. Warto więc połączyć zielenie z czerwienią, granaty z żółtym oraz pomarańcz z kolorem niebieskim. Są to odważniejsze połączenia, ale bezpieczne, gdyż kolory te zestawione ze sobą zawsze wyglądają świetnie i elegancko.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Długoterminowy wynajem samochodu – czy jest to opłacalne?
Długoterminowy wynajem samochodu – czy jest to opłacalne?
Długoterminowy wynajem samochodów to ciekawa oferta, na którą coraz częściej decydują się przedsiębiorcy i osoby prywatne. Pozwala na posiadanie pojazdu […]
Ostatnie wpisy