Jak wykonać idealny manicure?

Jak wykonać idealny manicure?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Idealny manicure to taki, który podkreśla naturalną urodę naszych dłoni. Nie oznacza to, że nie możemy nakładać na paznokcie kolorów, jednak warto przemyśleć karykaturalne, przedłużone nadmiarem żelu płytki. Tak jak we wszystkim, w tej dziedzinie kosmetologii również wskazany jest umiar i staranne wykonanie. Prawdziwym wzorem mogą być dla nas Francuzki, których dłonie zawsze wyglądają nieskazitelnie. Ich paznokcie zazwyczaj są dosyć krótkie, a opracowanie skórek i samej warstwy rogowej jest perfekcyjne. Stylowe obywatelki Francji jednak nigdy nie decydują się na manicure w stylu french, ponieważ uważają go za szczyt kiczu. Oczywiście nie musimy ich naśladować, ale niektóre rady dobrze wziąć sobie do serca.

 Perfekcyjny manicure we własnym domu

Aby nasze dłonie prezentowały się pięknie, wystarczy odrobina praktyki i dobry sprzęt. Same możemy wykonać najtrwalszy zabieg, czyli manicure hybrydowy. Gwarantuje on perfekcyjny wygląd nawet przez 21 dni. Potrzebujemy jedynie kilku pilników, polerki, cleanera, specjalnej lampy UV i lakierów z najwyższej półki. W przypadku hybrydy musimy pamiętać o zakupie aż trzech rodzajów emalii. Oczywistym dla każdego elementem jest kolor, ale poza tym przyda się również baza oraz top. Produkty tego typu kupić możemy na tej stronie internetowej https://biutinail.pl/kategoria-produktu/stylizacja-paznokci/bazy-topy/. Szeroki wybór preparatów o różnych właściwościach umożliwi nam wybranie takich, które odpowiadają naszych oczekiwaniom. Utwardzając lakier, zwróćmy uwagę na wskazania producenta dotyczące czasu. Tylko prawidłowe zastosowanie zapewni nam wspaniały efekt utrzymujący się trzy tygodnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Samochód izotermiczny – w jakiej sytuacji jest niezbędny?
Samochód izotermiczny – w jakiej sytuacji jest niezbędny?
Samochód dostawczy, który jest wyposażony w nadwozie chłodnicze pozwala na bezpieczny transport mrożonej żywności do sklepów spożywczych czy lokali gastronomicznych. […]
Ostatnie wpisy