Jakie męskie fryzury są teraz w modzie?

Jakie męskie fryzury są teraz w modzie?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Panowie coraz chętniej odwiedzają profesjonalne salony fryzjerskie. Chcą wyglądać i czuć się modnie i stylowo. Niektórzy wybierają ponadczasowe cięcia, inni stawiają na nowoczesne stylizacje. Jakie fryzury męskie są najpopularniejsze w ostatnim czasie?

Cięcia, które rządzą w ostatnim czasie

Liderem od lat jest undercut. Jest to fryzura, w której mocno wygolone boki i tył kontrastują z górną warstwą włosów – krótkich lub nieco dłuższych. Równie popularne są odmiany cięcia undercut. Chodzi o slick back, czyli dłuższe włosy zaczesane do tyłu, a także curly undercut, czyli wersja z lokami. 

Wielu mężczyzn stawia na classic middle part, czyli lekko przycięte boki oraz długie włosy u góry, które opadają w stronę uszu. Aby uzyskać idealną fryzurę middle part, włosy w górnej części powinny mieć około 10-15 cm. 

Totalnym przeciwieństwem classic middle part jest buzz cut, czyli najkrótsza fryzura męska. Jej cechy charakterystyczne to wygolona dolna część głowy oraz ostre krawędzie. W przypadku buzz cut włosy powinny mieć około 3-6 mm.

Wybierz profesjonalny salon 

Moda jest ważna, ale nie najważniejsza. Grunt to odpowiednio dopasować cięcie do kształtu twarzy, indywidualnego stylu oraz osobowości. Dla najlepszych efektów wybierz profesjonalny salon fryzjerski! Strzyżenie męskie w Poznaniu wykonasz w pracowni CZESANKA. Doskonale przygotowani technicznie fryzjerzy podpowiedzą Ci, w jakim cięciu będziesz wyglądał najlepiej. Specjaliści zadbają o to, abyś wyszedł zadowolony z salonu!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zastosowanie olejków cannabigold
Zastosowanie olejków cannabigold
Olejki cannabigold cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Wszystko to za sprawą swoich zastosowań oraz działaniu terapeutycznym, które jest skuteczne […]
Ostatnie wpisy