Na czym polega serwis i wymiana części w wózkach widłowych

Wózki widłowe są jednymi z najczęściej wykorzystywanych sprzętów w fabrykach, magazynach, czy też supermarketach. Dlatego, że umożliwiają załadowanie towarów oraz rozładowanie ich. Jest to znaczne ułatwienie dla pracowników. Jednak zdarza się, że wózki widłowe ulegają znacznemu uszkodzeniu. Kiedy zatem konieczny jest ich serwis? Kiedy trzeba wymienić wadliwe ich części? Podpowiadamy o tym poniżej.

Czym zajmuje się serwis wózków widłowych?

Serwis wózków widłowych świadczy usługi w zakresie wymiany podzespołów oraz zajmuje się gruntowną naprawą silnika, masztów oraz całej maszyny. Serwis wykonuje przeglądy maszyny, dzięki temu urządzenie działa bezawaryjnie. Dokonuje oceny stanu technicznego urządzenia.

Kiedy warto wymienić części do wózków widłowych?

Wymiany części wózków widłowych należy wykonać w momencie, gdy ulegną zużyciu. Należą do nich:

-Filtry hydrauliczne,

-Filtry oleju,

-Filtry powietrza,

-Smary,

-Oleje silnikowe,

-Opony,

-Gąsienice,

-Pasy bezpieczeństwa,

-Łożyska,

-Rolki,

-Siłowników pomp,

-Alternatorów,

-Gniazd,

-Złączy.

Zarówno serwis, jak i wymiana części do wózków widłowych odbywają się renomowanym zakładzie. Niektóre usługi są świadczone mobilnie „ na wezwanie”. Po otrzymaniu zgłoszenia od klienta, serwis natychmiast przyjeżdża do miejsca, w którym pojazd uległ awarii. Przeszkoleni technicy od razu zajmują się profesjonalną naprawą urządzenia. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług doświadczonego serwisu wózków widłowych. Ciekawą ofertę posiada ta firma, która ma swoją siedzibę w Pruszkowie http://omv.com.pl/serwis.php.

2 miesiące temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 15 =