Na czym polega serwis i wymiana części w wózkach widłowych

Na czym polega serwis i wymiana części w wózkach widłowych
zrozumiec-sens
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wózki widłowe są jednymi z najczęściej wykorzystywanych sprzętów w fabrykach, magazynach, czy też supermarketach. Dlatego, że umożliwiają załadowanie towarów oraz rozładowanie ich. Jest to znaczne ułatwienie dla pracowników. Jednak zdarza się, że wózki widłowe ulegają znacznemu uszkodzeniu. Kiedy zatem konieczny jest ich serwis? Kiedy trzeba wymienić wadliwe ich części? Podpowiadamy o tym poniżej.

Czym zajmuje się serwis wózków widłowych?

Serwis wózków widłowych świadczy usługi w zakresie wymiany podzespołów oraz zajmuje się gruntowną naprawą silnika, masztów oraz całej maszyny. Serwis wykonuje przeglądy maszyny, dzięki temu urządzenie działa bezawaryjnie. Dokonuje oceny stanu technicznego urządzenia.

Kiedy warto wymienić części do wózków widłowych?

Wymiany części wózków widłowych należy wykonać w momencie, gdy ulegną zużyciu. Należą do nich:

-Filtry hydrauliczne,

-Filtry oleju,

-Filtry powietrza,

-Smary,

-Oleje silnikowe,

-Opony,

-Gąsienice,

-Pasy bezpieczeństwa,

-Łożyska,

-Rolki,

-Siłowników pomp,

-Alternatorów,

-Gniazd,

-Złączy.

Zarówno serwis, jak i wymiana części do wózków widłowych odbywają się renomowanym zakładzie. Niektóre usługi są świadczone mobilnie „ na wezwanie”. Po otrzymaniu zgłoszenia od klienta, serwis natychmiast przyjeżdża do miejsca, w którym pojazd uległ awarii. Przeszkoleni technicy od razu zajmują się profesjonalną naprawą urządzenia. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług doświadczonego serwisu wózków widłowych. Ciekawą ofertę posiada ta firma, która ma swoją siedzibę w Pruszkowie http://omv.com.pl/serwis.php.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpocząć po ciężkim tygodniu pracy?
Jak odpocząć po ciężkim tygodniu pracy?
Tydzień pracujący wiąże się z olbrzymią ilością bodźców i stresorów. Często nawet wychodząc z pracy, nie przestajemy o niej myśleć […]
Ostatnie wpisy