Okulary lenonki – komu pasują?

Okulary lenonki – komu pasują?
zrozumiec-sens
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lenonki to modne okulary o minimalistycznej formie, których nazwa nawiązuje bezpośrednio do Johna Lennona, członka legendarnego zespołu muzycznego The Beatles. Wyróżniają się zwłaszcza okrągłymi soczewkami, a także cienką ramką (niekiedy nawet jej nie posiadają). W przeszłości nosili je często hippisi, natomiast obecnie są wybierane przez liczne osoby ceniące sobie połączenie klasyki z oryginalnością. Niezwykle ciekawą ofertę produktów  można znaleźć w tym sklepie online: https://edibazzar.pl/okulary-meskie-okragle-lenonki.

Właściwy kształt twarzy to podstawa 

Okulary typu lenonki mają tendencję do optycznego zmiękczania rysów twarzy i nadawania jej łagodnego wyrazu. Akcentują również policzki. Z tego powodu nie nadają się dla osób, które mają okrągły kształt buzi, ponieważ optycznie zostałaby jeszcze poszerzona. Pasują natomiast wręcz idealnie do uniwersalnych twarzy owalnych oraz kwadratowych, czyli z zauważalnie zarysowaną linią żuchwy i brwi. Oprócz tego taki model sprawdzi się w przypadku twarzy trójkątnej (z dosyć szerokim czołem i wąską brodą), skutecznie wyrównując jej proporcje. Lenonki są także bardzo dobrym wyborem dla wszystkich osób interesujących się modą i preferujących styl boho w zakresie ubioru. Można je z powodzeniem założyć choćby na letni festiwal muzyczny, gdyż z pewnością dodadzą każdej stylizacji jeszcze więcej luzu. Co istotne, świetnie komponują się z licznymi elementami garderoby – m.in. zwiewnymi sukienkami, szortami, t-shirtami, kapeluszami, a nawet strojami kąpielowymi czy płaszczami. Warto dodać, że omawiane oprawki są powszechnie kojarzone z poglądami wolnościowymi (pacyfistycznymi). 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak można usprawnić działanie magazynów?
Jak można usprawnić działanie magazynów?
Prawidłowe prowadzenie magazynu realnie przekłada się na wielkość zysków firmy. To, czy działa on efektywnie, w widoczny sposób wpływa na […]
Ostatnie wpisy