Proste sposoby na ciekawy wystrój wnętrz

Urządzając wystrój mieszkania, chcemy, aby nasze wnętrza wyglądały nowocześnie i efektownie. Zazwyczaj dobieramy stylowe meble i dodatki, dzięki którym pomieszczenia wyglądają naprawdę przytulnie. Obecnie bardzo modne stało się pokrywanie ścian białą farbą, która optycznie powiększa wnętrza i sprawia, że wyglądają one na jaśniejsze oraz bardziej przestronne. Jednak mieszkanie urządzone w bieli może sprawiać wrażenie zimnego i niezbyt przytulnego. Jak więc sprawić, aby nasze pomieszczenia wyglądały klimatycznie? 

Romantyczne oświetlenie w sypialni

Aranżując wystrój sypialni, często zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wybieramy liczne obrazki, wazony oraz ramki, często zapominając, jak ważną rolę w tym pomieszczeniu odgrywa odpowiednie oświetlenie. Jeśli chcemy wprowadzić romantyczny klimat do tego wnętrza, warto umieścić taśmy ledowe np. za łóżkiem. Dzięki nim pokój zostanie delikatnie oświetlony, a półmrok panujący w sypialni sprawi, że to pomieszczenie stanie się naprawdę przytulne. 

Oryginalne światło w salonie

Pokój dzienny, jest pomieszczeniem, w którym zazwyczaj przyjmujemy gości lub spędzamy wolny czas w gronie rodzinnym. Warto zatem zadbać o interesujący wystrój salonu. Stylowe meble, białe ściany i cegła dekoracyjna uczynią to miejsce eleganckim. Jednak w jaki sposób sprawić, aby to wnętrze stało się klimatyczne i przytulne? Bardzo oryginalnym pomysłem jest wykonanie podwieszanego sufitu. Zazwyczaj nad regipsem obniżającym sufit, zostaje zamontowana taśma led 12v. Dzięki niej możemy pięknie oświetlić salon i nadać mu magicznego charakteru.

2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście + pięć =