Zalety stosowania liquidów do e-papierosów

Zalety stosowania liquidów do e-papierosów
zrozumiec-sens
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Olejki do e-papierosów zawierają w swoim składzie nikotynę, która zmniejsza ochotę na zapalenie tradycyjnych papierosów, a także odpowiada za przyjemny zapach chmury wydychanej przy takiej inhalacji. Jakie są zalety stosowania liquidów do e-papierosów, w stosunku do ich analogowego odpowiednika, czyli tytoniu?

Przede wszystkim, należy do nich zaliczyć absolutny brak substancji smolistych. To właśnie one, w znaczącym stopniu odpowiadają za pogorszenie kondycji i osłabienie zdrowia. Ponadto, co dla każdego palacza jest szczególnie dotkliwe, przyswajanie nikotyny w klasycznej postaci wiąże się z wielkimi wydatkami. Paczka papierosów, to koszt najczęściej przeszło piętnastu złotych, natomiast spożywana porcja olejku (około mililitra), to dla porównania około złotówki. Ostatnim z koronnych argumentów przemawiających za zamianą papierosów analogowych, na te elektroniczne jest ich zapach. Jeśli nie chcesz już wydawać woni, która odrzuca większość społeczeństwa, to jest to rozwiązanie dla ciebie.

Jaki smak olejków wybrać?

Liquid smaki może mieć różne. Jeden będzie miał aromat poziomki, drugi cytrusa, a trzeci, będzie starał się naśladować tytoń, obecny w cygarach. Nie istnieje jedna, najlepsza odpowiedź jaki z nich wybrać. Powinno być to uzależnione od twoich preferencji, uwzględniać gusta i gwarantować zaspokojenie chęci sięgnięcia do papierośnicy.

Jeśli czujesz się uzależniony od analogowych papierosów, a chciałbyś to zmienić, to koniecznie spróbuj ich elektronicznego odpowiednika. Przetestuj, jak może się zmienić twoje życie, kiedy pozbędziesz się intensywnego zapachu tytoniu i oszczędzisz nieco gotówki!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Właściwości smaru – dlaczego jego wykorzystanie jest tak ważne dla funkcjonowania maszyn?
Właściwości smaru – dlaczego jego wykorzystanie jest tak ważne dla funkcjonowania maszyn?
W wielu branżach firmy rywalizują między sobą, co skłania je do wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Takich, które będą dostosowane do specyfiki […]
Ostatnie wpisy