Jak dbać o higienę przy nietrzymaniu moczu?

Jak dbać o higienę przy nietrzymaniu moczu?
zrozumiec-sens
Zdrowie
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nietrzymanie moczu to całkiem spory problem, z którym, wbrew pozorom, borykają się nie tylko starsi ludzie. Wiele młodych kobiet po porodach również miewa taki kłopot, jednak nasza świadomość społeczna w tym przypadku wciąż jest zbyt mała i zamiast poszukiwać pomocy, godzimy się na taki stan rzeczy. Nawet jeśli podejmiemy fizjoterapię intymną, musimy zapewnić sobie komfort i higienę. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom zminimalizujemy przykry zapach oraz uczucie wilgoci. 

Rozwiązanie dostosowane do stopnia problemu

W zależności od tego, jak bardzo nasilone jest w naszym przypadku nietrzymanie moczu, mamy do wyboru wiele produktów, które pozwolą nam żyć normalnie. Kupić możemy przede wszystkim wkładki oraz chłonne majtki, których nie powinniśmy mylić z pieluchomajtkami. Pierwszy wariant to produkt wielorazowy do prania w pralce, natomiast pieluchomajtki to forma jednorazowej pieluchy ze ściągaczami zamiast rzepów. W tym sklepie medycznym online https://almach.pl/ kupimy wszystko, czego potrzebujemy, a przesyłka będzie na tyle dyskretna, że nikt nie domyśli się, jaka jest zawartość paczki. Dzięki temu zapewnimy sobie możliwość normalnego funkcjonowania bez odczuwania dyskomfortu spowodowanego nietrzymaniem moczu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czego potrzeba, żeby dezynfekcja termiczna była skuteczna?
Czego potrzeba, żeby dezynfekcja termiczna była skuteczna?
Dezynfekcja termiczna to nowoczesne rozwiązanie problemu bakterii i wirusów. Jest ono najczęściej wykorzystywane przez rolników, hodujących trzodę chlewną. To właśnie […]
Ostatnie wpisy